MAZURYchillout

MAZURY chillout
Serdecznie zapraszamy do nowego komfortowego domu z bala w Skorupkach koło Mikołajek, tuż przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Zupełny relaks wśród dzikiej natury, malownicze łąki, las brzozowy, czyste jezioro tuż obok. A po sąsiedzku tętniące życiem Mikołajki - żeglarskie serce Mazur i hotel Gołębiewski z Aquaparkiem Tropicana. Dom może pomieścić wygodnie do 10 osób. Jest tam duży salon z kuchnią i kominkiem, 4 sypialnie, 2 łazienki i zadaszony taras, z którego widać jezioro Tałtowisko. Doskonały wypoczynek w rozległym brzozowym lesie na dużej działce: meble ogrodowe z palet, leżaki, hamaki. W odległości 300 metrów znajduje się gościnna przystań żeglarska z tawerną Zanzibar, gdzie od maja do września można zjeść domowe posiłki, wyczarterować żaglówkę, pożyczyć kajak lub rower wodny, a czasem trafić na wieczorny koncert szant. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią urodę mazurskiej natury i architektury, szukają komfortowego odosobnienia w pięknej okolicy i pragną korzystać z bogactwa Mazur. Serdecznie zapraszamy!

Dla młodzieży i dorosłych w nadchodzącym sezonie 2018 planujemy:
- wykonać na terenie działki bulodorom do gry w pentanque / bule
- uruchomić skrytki dla bardzo ciekawej gry terenowej połączonej z nową technologią geocaching https://www.geocaching.pl/geocaching.php

Lnki do filmów z drona dającego wyobrażenie o działce, porcie oraz jeziorze Tałtowisko.

Dom i działka:
https://youtu.be/Lnr54nW_R0E

Port Zanzibar:
https://youtu.be/t4NxhKfDBmc

Jezioro Tałtowisko:
https://youtu.be/CwACa0tW3Hc


Adres:

Skorupki 139
11-520 Ryn

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Krzysztof Bratosiewicz
Telefon: +48519449688
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach


Zmodyfikowano: 30 December 2019 16:20:59 | Obejrzano: 7224 razy
Komentarze społecznościowe
{fcomment}