Domek nad jeziorem na Mazurach

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w domku wczasowym w Rajgrodzie na granicy Mazur i Podlasia. Własna linia brzegowa nad jeziorem Rajgrodzkim, które objęte jest strefą ciszy, co wraz z powierzchnią 1500ha (9 powierzchnia wśród polskich jezior) czyni je wspaniałym miejscem do żeglowania.

Domek jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, z 3 sypialniami, łazienką, toaletą i salonem. Wyposażony jest w aneks kuchenny, kino domowe, klimatyzację, grill itp. Do dyspozycji jest ponad 10ha terenu z lasem. Jest to miejsce bardzo spokojne, na uboczu, nie docierają tu spacerowicze, brak tez innych turystów. Panuje tu absolutny spokój i cisza. Do dyspozycji duża łódź wiosłowa, rowery oraz katamaran. Ze względu na bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego można tu spotkać liczne rzadkie gatunki ptaków oraz dziką zwierzynę leśną. Mile widziani goście ze zwierzętami, brak ograniczeń w zużyciu prądu, wody, opału… :)

Uwaga! Posiadamy jeszcze dwa domki do wynajęcia:

Dom w Sadzie

Domek na polanie


Adres:

Podliszewo 17
19-206 Rajgród

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Piotr Russek
Telefon: 794 771 537
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Kategorie:

Domy i domki


Zmodyfikowano: 22 January 2020 22:26:14 | Obejrzano: 18489 razy
Komentarze społecznościowe