Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasza firma od lat zajmuje się reklamą domków. Znamy wszystkie obiekty w naszym serwisie. Wiemy, czego oczekują turyści, wiemy, jak umilić im pobyt i mamy wiedzę, jak zapewnić właścicielowi jak najniższych kosztów z utrzymaniem obiektu. Posiadamy również ogromną wiedzę dotyczącą budowy domków letniskowych i całorocznych bez pozwolenia budowlanego (nasi pracownicy zajmują się od lat "budowlanką") lub obiektów z pozwoleniem. Za niewielkie pieniądze możemy Państwu zaoferować w bardzo szybkim tempie wybudowanie domku z ociepleniem lub bez. Do budowy wykorzystywany jest system półprefabrykatów, gotowych ścianek i ścian nośnych. System opiera się na materiale, który jest materiałem izolacyjnym o największym oporze cieplnym wśród dostępnych na skalę przemysłową materiałów do izolacji budowlanej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która zapieni Państwu wykonanie robót budowlanych na najwyższym poziomie. Rozwiązania, które proponujemy Państwu są objęte prawem patentowym i są wykorzystywane na terenie Unii Europejskiej. 

Izolacyjny panel strukturalny H-Block® produkowany jest na linii produkcyjnej w ściśle kontrolowanych warunkach fabrycznych, co zapewnia jego wysoką jakość, umożliwia dostosowanie do indywidualnego projektu architektonicznego oraz czyni proces budowy niezależnym od pogody. Panele są odpowiednio twarde oraz stabilne, cechuje je także wysoka wytrzymałość. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom mechanicznym, H-Block® stosowany jest w konstrukcji ścian, stropów i podłóg, a także dachów. Zapewnia trwałość i wytrzymałość, która przewyższa metody tradycyjne tworzenia dachów czy ścian, a także gwarantuje ochronę przeciwudarową. Izolacyjny panel strukturalny to wszechstronne zastosowanie, a prostota montażu skraca czas oczekiwania na realizację danego projektu – jest to informacja szczególnie istotna w przypadku renowacji.

Cechy i korzyści naszych rozwiązań.

 • WYSOKA IZOLACYJNOŚĆ I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

- materiał  izolacyjnym o największym oporze cieplnym wśród dostępnych na skalę przemysłową materiałów do izolacji budowlanej

 • NOŚNOŚĆ, charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na zginanie, co umożliwia m.in:

- konstrukcję dachu ze zredukowaną więźbą dachową lub dach samonośny,
- nośność ścian zewnętrznych do 4 kondygnacji.

 • BARDZO SZYBKI I BEZBŁĘDNY MONTAŻ

- krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka, kilanaście dni - niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

 • SZCZELNOŚĆ
 • NIEWIELKA GRUBOŚĆ
 • TRWAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ
 • SZTYWNOŚĆ
 • ELASTYCZNOŚĆ PROJEKTOWA
 • LEKKA KONSTRUKCJA
 • WYTRZYMAŁOŚĆ
 • SZEROKI WYSTRÓJ OBIEKTU


Wszelkich bliższych informacji udziela nasz współpracownik z szerokim doświadczeniem budowlanym:

Marek Samsel, tel. +48 602 363 590

Oferty specjalne - Last Minute