Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Loty balonem po Mazurach Mazury są jednym z piękniejszych, a zarazem większych regionów Polski. Powierzchnia Mazur jest bardzo duża i praktycznie można tu dojechać bez większych problemów z każdej części Polski. Ale by zobaczyć tak dużą przestrzeń Mazur należy wzbić się w powietrze. Bez dwóch zdań widok z lotu ptaka na pagórkowaty teren z tysiącami jezior i lasów zapiera dech. Lasy, zielone łąki, błękitne jeziora i dzika przyroda stwarzają wspaniałe doznania, napawają najlepszymi wspomnieniami, siłą do dalszych działań. Jedną z opcji zapoznania się z tym w ciszy i spokoju, są loty balonem.
Jedną z firm, która organizuje loty balonem po Mazurach jest Benkowski Balloons Team.  W ramach zwiedzania Mazur z lotu ptaka, można zobaczyć pobliską okolicę dosłownie z kilkunastu  jak i z 1500 metrów.

Loty balonem po MazurachSam lot balonem jest na tyle interesujący, iż jest praktycznie bezszelestny i bardzo często z gondoli daje się dostrzec dzikie zwierzęta, które w normalnych warunkach są bardzo płochliwe. A sam widok z góry na Mazury napawa nas najlepszymi uczuciami.
Firma Benkowski Balloons Team organizuje różne formy lotów balonowych – indywidualne, jak i dla firm (m.in. reklamowe). Ta interesująca forma zwiedzania Mazur balonem jest aktywną formą spędzania urlopu, wakacji na Mazurach, po której na długo w pamięci pozostaną wspaniałe wspomnienia. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z lotu balonowego po Mazurach.

Loty balonem po MazurachLoty balonem po MazurachLoty balonem po Mazurach

 

 

Zapisz

Zapisz