Mazury.PC.pl - wypoczynek na Mazurach - domki, agroturystyka, kwatery, ośrodki wczasowe, hotele, pensjonaty, pokoje, stanice, pola namiotowe, czartery jachtów.

Mazury.PC.pl - wypoczynek na MazurachNasz zespół promuje Mazury - piękny region kraju, który z dnia na dzień staje się ciekawszy nie tylko dla turysty z zagranicy, ale i dla naszych rodaków. Nasza baza ofert jest podzielona na kategorie, ciągle rozrasta się i jest cały czas uzupełniana, również "nasze zasoby" zwiększają swoją objętość. Serwis "Mazury.PC.pl - wypoczynek na Mazurach" funkcjonuje w sieci Internet już od 2001 roku, pokazując turystom, gdzie można wyjechać na wczasy, gdzie można wypocząć lub spędzić wakacje.
Większość ofert w poszczególnych kategoriach - wypoczynek na wsi, kwatery prywatne, domki letniskowe, hotele i zajazdy, pensjonaty, stanice wodne, ośrodki wypoczynkowe, czartery jachtów pochodzi z rejonu Wielkich Jezior Mazurskich. Są one zanane serwisowi i nie są dodawane przez użytkowników "z automatu". Witryna zawiera również opisywane miejsca w zakładce "Po Mazurach", które pochodzą z Mazur.

Nasz zespół współpracuje z regionalnymi centrami turystycznymi:

 • Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku
 • Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wilkasach
 • Ryńskim Centrum Kultury
 • Serwisem Informacyjnym Miasta i Gminy Ryn
 • Towarzystwem Turystyki Aktywnej "Zielone Mazury"
 • Turystycznym Towarzystwem "Kruklanki-Mazury"
 • Urzędem Gminy Kruklanki
 • Urzędem Gminy Wydminy
 • Urzędem Miasta i Gminy Ryn
 • Warmińsko-Mazurską Organizacją Turystyki Wiejskiej
 • oraz wieloma osobami prywatnymi

Osoby, które zainteresowane są umieszczaniem swoich ofert na stronach naszego Serwisu Informacyjnego Mazury.PC.pl proszone są o kontakt pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Zapraszamy również do współpracy regionalne informacje turystyczne, instytucje publiczne i wszystkich, którzy promują ten wspaniały region oraz chcą się podzielić z nami swoją pracą, swoimi doświadczeniami.

Nasz serwis jest widoczny w Internecie ze wszystkich zakątków świata. Stale pracujemy nad formami udoskonalania portalu, wdrażamy go na nowe platformy sprzętowe, programowe.

Dzięki temu mamy bardzo dużą liczbę faktycznych odwiedzin, a tym samym naszą ofertę przegląda więcej osób.
Reklamuj się u nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 603 809 604

Mazury.PC.pl to dobra reklama!
Oferta pełna zdjęć.

Redakcja serwisu Mazury.PC.pl:

Piotr Lenczewski - projekt i wykonanie serwisu, strona techniczna i informatyczna, administracja, zarządzanie, teksty.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 603 809 604

Redakcja szczególnie dziękuje osobom trzecim, które przyczyniły się do powstania Serwisu Informacyjnego Mazury.PC.pl - Wypoczynek na Mazurach.

Zapoznanie się z zasadami korzystania z serwisu Mazury.PC.pl:

Serwis Mazury.PC.pl - Wypoczynek posiada również swoją stronę na Facebook, oto jej adres:

https://www.facebook.com/MazuryPCpl

Posiadamy również swoją stronę na portalu Twitter:

https://twitter.com/Mazury_PC_pl

Gdzie można znaleźć najnowsze informacje dotyczące serwisu. Zapraszamy !