DOMKI BLIŹNIAKI

Zapraszamy do wynajęcia domku letniskowego (rok budowy 2016) od kwietnia do końca września (możliwość wynajmu po sezonie )w malowniczej, turystycznej wsi Żywki Małe ok. 18 km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior). Żywki Małe to mała miejscowość położona w obrębie Jeziora Babka (strefie ciszy,występuje żółw błotny) na skraju Puszczy Boreckiej (ostoja Żubrów)
Nieopodal przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe.
To idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody, wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy.W naszym domu mogą jednocześnie wypoczywać do 6 osób.

ODLEGŁOŚCI:
Do wyłącznej dyspozycji gości jest działka, na której stoją domki i druga działka z własną linią brzegową, pomostem, plażą i boiskiem do piłki siatkowej. Działki oddzielone są drogą.
Dodatkowo kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu wodnego ok. 3km w Kruklankach. Jezioro objęte jest strefą ciszy. .
Najbliższy sklep, bar i restauracja znajdują się w odległości ok. 3 km.
Najbliższe miasto - Giżycko (ok.18km) - latem liczne koncerty i imprezy - m.in. Szanty w Giżycku - ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, pokazy lotnicze air-show,Twierdza Boyen (coroczna inscenizaja bitwy, pokazy lotnicze Air Show, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, zamek , port żeglugi i wiele innych.
W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia - m.in. romantyczny 'zwalony most' nad rzeką z pięknym widokiem na jezioro Patelnia, śluza w Przerwankach, Miłośnicy historii mogą wybrać się rowerem do pobliskiej byłej kwatery Himlera w Pozezdrzu, wilczy szaniec w Gierłoży, pałac w Sztynorcie, śluzy kanału Mazurskiego w m. Guja i innych.


Adres:

Żywki Małe
11-612 Kruklanki

Kontakt:

Osoba kontaktowa: REGINA DOWGIAŁŁO
Telefon: 608 593 187
Telefon 2: 608 590 272
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Kategorie:

Domy i domki


Zmodyfikowano: 28 January 2019 21:45:30 | Obejrzano: 1596 razy
Komentarze społecznościowe