Domek na polanie nad jeziorem

Idealne połączenie dzikości Mazur i komfortu bez towarzystwa. Łatwo zapomnisz tu o codzienności – w towarzystwie, które dobierzesz tylko Ty. Przypomnisz sobie, czym jest wolność, i dowiesz się, jak mieszka się nad samym jeziorem.

Weekend na Mazurach. Just paradise...
Sąsiedzi ? brak... Tak, tak to możliwe i to bez żadnego "ale"! Masz dosyć rozczarowań po przyjeździe na miejsce, kiedy okazuje się, że za płotem impreze robią maturzyści ? A może chciałbyś posłuchać ptaków a nie płaczącego dziecka sąsiadów ? W tym wypadku nie ma żadnych rozczarowań, jest zato GWARANCJA zwrotu kosztów pobytu jeśli goście po przyjeździe wskażą nam jakikolwiek widoczny obiekt zbudowany przez człowieka oprócz domku...


Wczasy marzeń na brzegu jeziora
Zapraszamy Państwa do wypoczynku w domku wczasowym w Rajgrodzie na granicy Mazur i Podlasia. Drewniany domek stoi nad brzegiem objętego strefą ciszy Jeziora Rajgrodzkiego. Własna linia brzegowa i 1500 ha powierzchni (15 km kwadratowych) czynią je idealnym do żeglowania i nie tylko. W jeziorze można łapać raki i prawie wszystkie gatunki ryb. Bogactwo życia tak dużego zbiornika można obserwować z okien domu, tarasu, brzegu, a także z wygodnego pomostu. Ze względu na bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego można tu spotkać licznie rzadkie gatunki ptaków oraz dziką zwierzynę leśną.

Wakacje we własnym gronie
Domek jest dość mały (40 m2) ale to ze względu na to, iż jest dodatkiem do miejsca w którym stoi. W środku są 3 małe sypialnie, łazienka i salon z aneksem. Wyposażony jest w kino domowe, klimatyzację, grill itp. Do dyspozycji jest ponad 5 ha terenu z lasem. Jest to miejsce bardzo spokojne, na uboczu, nie docierają tu spacerowicze, brak też innych turystów. Panuje tu absolutny spokój i cisza. Właściciela tez nie musimy oglądać kiedy chcemy wypożyczyć łódkę, kajak, rower wodny, czy ten lądowy - wszystko jest dostępne 24 h na wyłączność dla gości domku i to bez dodatkowych opłat.

Wolność bez dopłat
Domek jest przygotowany na 6 osób (3 podwójne łóżka w oddzielnych sypialniach) choć są też dwie wygodne rozkładane kanapy w salonie. Teren nie jest ogrodzony, nie ma też takiej potrzeby, gdyż w okolicy nie kręcą się żadni przypadkowi ludzie.

Tel 792471353
W wypadku problemów z kontaktem telefonicznym proszę o SMS - oddzwonię.

Więcej na www.rajgrod.eu

Dom ma grzejniki i pompę ciepła, ale ze względu na bieżącą wodę nie jest dostępny w styczniu i lutym.W chwili obecnej na brzegu jest 35 m pomost. Po sezonie ceny od 100zł/doba.

 

Uwaga! Posiadamy jeszcze dwa domki do wynajęcia:

Dom w Sadzie

Domek nad jeziorem na Mazurach


Adres:

Podliszewo 17
19-206 Rajgród

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Piotr Russek
Telefon: 794 771 537
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Kategorie:

Domy i domki


Zmodyfikowano: 31 October 2017 10:05:57 | Obejrzano: 5021 razy
Komentarze społecznościowe