Dom w Sadzie nad jeziorem na Mazurach

Idealne połączenie dzikości Mazur i luksusowego komfortu. Łatwo zapomnisz tu o codzienności – w towarzystwie, które dobierzesz tylko Ty. Przypomnisz sobie, czym jest wolność, i dowiesz się, jak mieszka się nad samym jeziorem.

Weekend na Mazurach. Just paradise...

Wczasy marzeń na brzegu jeziora
Zapraszamy Państwa do wypoczynku w domu wczasowym w Rajgrodzie na granicy Mazur i Podlasia. Murowany dom stoi nad brzegiem objętego strefą ciszy Jeziora Rajgrodzkiego. Własna linia brzegowa i 1500 ha powierzchni (15 km kwadratowych) czynią je idealnym do żeglowania i nie tylko. W jeziorze można łapać raki i prawie wszystkie gatunki ryb. Bogactwo życia tak dużego zbiornika można obserwować z okien domu, tarasu, brzegu, a także z wygodnego pomostu. Ze względu na bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego można tu spotkać licznie rzadkie gatunki ptaków oraz dziką zwierzynę leśną.

Ekskluzywna wygoda i katamaran gratis
Domek jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, z 2 sypialniami, łazienką, toaletą i salonem na 160m2. W domu jest przestronna kuchnia, do tego druga w sadzie opalana drewnem. Na wyposażeniu jest oczywiście TV, klimatyzacja, internet itd. Do dyspozycji jest ponad 10 ha terenu z lasem. Jest to miejsce bardzo spokojne, na uboczu, nie docierają tu spacerowicze, brak też innych turystów. Panuje tu absolutny spokój i cisza. Do bezpłatnego użytku katamaran, duże łodzie wiosłowe z opcjonalnym silnikiem, kajaki, żaglówka oraz rowery.

Wolność bez dopłat
Mile widziani goście ze zwierzętami, brak opłat i ograniczeń w zużyciu prądu, wody, opału... Domek jest przygotowany na 10 osób (3 podwójne łóżka w oddzielnych sypialniach oraz 2 pełnowymiarowe wygodne łóżka dwuosobowe w salonie), możliwa dostawka we własnym zakresie. Teren nie jest ogrodzony, nie ma też takiej potrzeby, gdyż w okolicy nie kręcą się żadni przypadkowi ludzie. Na wyposażeniu domku na wyłączność 24h dostępna jest żaglówka Omega.

W sezonie wakacyjnym dom dostępny jest w cenie 600zł za dobę bez względu na liczbę osób. W maju czerwcu i wrześniu cena spada do 250zł.
Przypominamy, że podana cena jest kwotą całkowitą – brak dodatkowych opłat za korzystanie z czegokolwiek. Minimalny pobyt w okresie październik - kwiecień(150zł/doba) to 3 doby lub pobyt krótszy i płatność jak za 3 doby.


Więcej na www.rajgrod.eu

Dom jest ogrzewany centralnie, dodatkowo kominkiem i pompą ciepła, także jest dostępny przez cały rok od 100zł za dobę.
 
75m do jeziora Rajgrodzkiego - bezpośredni dostęp i własny pomost.

Uwaga! Posiadamy jeszcze dwa domki do wynajęcia:

Dom na polanie

Domek nad jeziorem na Mazurach


Adres:

Polna 17
19-314 Kalinowo

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Piotr Russek
Telefon: 794 771 537
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Kategorie:

Domy i domki


Zmodyfikowano: 31 October 2017 09:14:29 | Obejrzano: 2437 razy
Komentarze społecznościowe