Dom nad jeziorem Tajty

Dom letniskowy znajduje się w miejscowości Wrony nad malowniczym jeziorem Tajty, które połączone jest z jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko, które leży w centrum Wielkich Jezior Mazurskich, jest najbliżej położonym miastem, odległość od niego wynosi 5 km. Dom stoi na dużej malowniczej działce o powierzchni 9000 m2, na której znajduje się również staw o pow. 1600 m2. Działka w całości jest ogrodzona, wzdłuż ogrodzenia rosną wysokie świerki co zapewnia spokój i kameralną atmosferę. Między domem a stawem, w pobliżu rozłożystej gruszy usytuowane jest miejsce na ognisko. Korzystając z atutu dużej działki możliwe jest ustawienie na niej boiska do gry w siatkówkę lub np badmintona ( słupki i siatka w wyposażeniu ). Oprócz powyżej opisanej działki, do dyspozycji gości należy też działka o pow. 2000 m2 usytuowana między domem a jeziorem. Działka posiada 38 m linii brzegowej jeziora, na której znajduje się pomost z ławką. Ponadto w pobliżu pomostu usytuowana jest wiata zapewniająca schronienie przed słońcem lub deszczem. Działka ta jest również ogrodzona, furtka od niej znajduje się naprzeciw bramy wejściowej do domu. Obie działki, pomost oraz dom przeznaczone są tylko i wyłącznie do dyspozycji gości. Między działkami przechodzi wąska, wiejska droga. Bardzo spokojna okolica, idealna na wypoczynek dla wędkarzy, żeglarzy, spacerowiczów i grzybiarzy. Las oddalony jest o około 200 m. W odległości 600 m od domu znajduje się najbliższa restauracja, natomiast w odległości 400 m położona jest wypożyczalnia łodzi żaglowych, motorowych i innego sprzętu pływającego. Dom jest całoroczny. Właściciel służy pomocą w każdej chwili. Chętnie też udziela rady co, gdzie i w jakim czasie warto obejrzeć i zwiedzić w najbliższej okolicy. Proponuje gościom rejsy statkami Żeglugi Mazurskiej i własną łodzią motorową, przejażdżki bryczkami, jazdę konną oraz kuligi zimą. Będąc doświadczonym wędkarzem proponuje gościom połów ryb m. innymi na jeziorach Kisajno, Dargin oraz Niegocin i to zarówno latem jak też i zimą spod lodu.

Dom usytuowany jest na większej działce i przeznaczony jest maksymalnie dla 10 osób. Na parterze znajduje się: salon, dwie dwuosobowe sypialnie, kuchnia oraz łazienka. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe, duże pomieszczenie z balkonem do wykorzystania jako salon lub sypialnia dwuosobowa ( w zależności od potrzeby ), łazienka oraz kuchnia. Do dyspozycji gości jest też niski parter a w nim następujące pomieszczenia: sauna, kabina prysznicowa, toaleta wc, garaż na jeden samochód oraz dodatkowe pomieszczenie ze stołem i ławami. Powierzchnia zabudowy domu: 170 m2, powierzchnia użytkowa266 m2. Podłogi w całym domu wykonane są z parkietu dębowego. 

W cenie wynajmu goście otrzymują: pościel, ręczniki, dostęp do internetu, tv satelitarną, drewno na ognisko, dwie łodzie wiosłowe, kajak. Do dyspozycji gości jest także pomost kąpielowy wraz z drabinką, wiata w pobliżu pomostu, miejsce na ognisko, staw z pomostem, boisko do siatkówki, sauna, pralka, zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa, garaż na jeden samochód oraz parking na pozostałe samochody umiejscowiony na dużej działce.

 

Cennik i inne ważne informacje:

- 670 PLN / dobę    -     30.04.2016  do   2.07.2016
                                   27.08.2016  do  29.10.2016

- 740 PLN / dobę  -      2.07.2016  do  27.08.2016

Rejsy spacerowe łodzią motorową, wyjazdy na ryby - do uzgodnienia.
Płatność za pobyt: 30% zaliczki, reszta po przyjeździe lub na podane konto przed przyjazdem.
W dniu rozpoczęcia pobytu pobierana jest zwrotna kaucja na pokrycie ewentualnych zniszczeń.

 

Sprzątanie końcowe:

- 350 PLN

 

Okres pobytu, przyjazd, wyjazd:

W sezonie okres wynajmu wynosi minimum 1 tydzień. Przyjazd powinien nastąpić w sobotę
między godz. 15:00 a 23:00, wyjazd również w sobotę do godz. 10:00


Adres:

Wrony 7A
11-500 Wrony

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Ryszard Tuszkowski
Telefon: 603 746 222
Telefon 2: 87 428 56 65
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Kategorie:

Domy i domki


Zmodyfikowano: 8 June 2016 21:07:02 | Obejrzano: 7169 razy
Komentarze społecznościowe