Agroturystyka Na Zaciszu

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne "Na Zaciszu" położone jest w miejscowości Kruklanki na Mazurach nieopodal Giżycka. Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy pokoje 2/3 osobowe z łazienkami, dwupokojowe studio z łazienką, salonik z kominkiem, świetlica (tenis stołowy, piłkarzyki) jadalnia z wyposażoną kuchnią. Duży ogród z boiskiem do siatkówki, nad jeziorem łódka wiosłowa, miejsce na ognisko, altana biesiadna z grillem, ogrodzony parking, meble ogrodowe, altana ogrodowa, leżaki, miejsce zabaw, domek dla dzieci ze ślizgawką (piaskownica, huśtawka) rowery turystyczne. Posiadamy również bezpieczne pomieszczenie na rowery. Na terenie Zacisza jest dostępny bezpłatnie internet WiFi.

W niedalekiej odległości jest jezioro Gołdopiwo (ok. 550 m) plaża gminna z kąpieliskiem strzeżonym, wypożyczalnia sprzętu wodnego, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, boiska do siatkówki plażowej, boisko do kosza, bar, bezpłatny parking. W centrum (ok. 700 m) restauracja Pod Żubrem, Zajazd nad Sapiną, Moto Gospoda, Delikatesy Centrum, Market ABC, smażalnia ryb, apteka, bankomat itp.

Wypoczynek w gminie Kruklanki to nie tylko cisza, relaks ale także możliwość skorzystania z licznych atrakcji, których w regionie nie brakuje.

Latem, wycieczki jednodniowe Wilno - Troki z Biurem Turystycznym (wyjazd z Kruklanek). Twierdza Boyen w Giżycku, safari - Okrągłe/Talki, kwatera wojsk Wermachtu w Mamerkach, kwatera Hitlera k/Kętrzyna, kwatera Himlera w Pozezdrzu, barokowa Bazylika w Świętej Lipce, zamek Biskupów Warmińskich w Reszlu. Puszcza Borecka (ostoja żubrów w Wolisku). Piramida w Rapie,  rejsy statkiem żeglugi mazurskiej (Giżycko)

Nasz cennik przedstawia się następująco:

Dwupokojowe studio z łazienką od 140 do 200 PLN doba.

Pokój 2 osobowy z łazienką od 40 do 55 PLN osoba/doba.

Pokój 3 osobowy z łazienką od 35 do 45 PLN osoba/doba.

Dokładna cena pokoi uzależniona jest przede wszystkim od danej pory roku, a także okresu pobytu, na który Goście się decydują.

Goście ze zwierzętami domowymi tylko za wcześniejszym uzgodnieniem.

Nasz obiekt agroturystyczny według Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej posiada kategorie dwa słoneczka.

Serdecznie zapraszamy!


Adres:

22 Lipca 29 c
11-612 Kruklanki

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Piotr Kadylak
Telefon: 500136305
Telefon 2: 874217181
E-mail: nazaciszu@o2.pl
WWW:

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Kategorie:

Agroturystyka


Zmodyfikowano: 17 March 2019 21:30:35 | Obejrzano: 1976 razy
Komentarze społecznościowe
{fcomment}