Dziś polecamy  

   Mazury.PC.pl QR Code
   
Jeśli uważasz, że warto ogłaszać się w naszym serwisie, to skorzystaj z funkcji "Napisz do nas", a my odpowiemy na Twój e-mail.
   
   
Wypoczynek
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
| Drukuj |

Hotel Anders, Stare Jabłonki

hotel_anders_stare_jabonki
Osoba kontaktowa: recepcja
Adres: ul. Spacerowa 2
Miasto: Stare Jabłonki
Kod pocztowy: 14-133
Powiat: ostródzki
Telefon: 89 642 70 00
Telefon 2: 89 642 70 01
Opis:
Malownicze położenie, wśród jezior i lasów w zachodniej części Mazur sprawia, że Hotel Anders**** Resort & SPA w Starych Jabłonkach od wielu lat przyciąga turystów z całego świata. Bogata w atrakcje okolica oraz ogromny wachlarz usług oferowanych przez sam hotel sprawią, iż każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i odpocznie w komfortowych warunkach.

Przytulne i wygodne pokoje rozmieszczone są w dwóch budynkach - w zabytkowym "pałacu" oraz w nowej części hotelu. W stylowych wnętrzach pałacu przygotowano komfortowy apartament oraz kilka pokoi typu "studio" - dla naprawdę wymagających gości.

Uzupełnieniem bazy hotelowej są 22 komfortowo wyposażone Mazurskie Chaty, położone na terenie hotelu. Pokoje typu "studio" oraz Mazurskie Chaty to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

W hotelu znajduje się elegancka i stylowo urządzona Restauracja Pałacowa, w której mogą Państwo zasmakować doskonałych dań kuchni polskiej i europejskiej, ze szczególnym nastawieniem na potrawy z ryb. Utytułowany Szef Kuchni Dariusz Struciński, juror w konkursach kulinarnych, dba o wyśmienite podniebienia naszych wszystkich Gości. Z tego powodu, obok standardowej karty dań restauracji, powstała specjalna karta z daniami SPA, a także dla najmłodszych Gości hotelu.

Wachlarz usług oferowanych gościom obejmuje przede wszystkim Centrum Zdrowia i Urody – AnderSPA z 8 gabinetami do masażu i specjalistycznych zabiegów, nowoczesny basen, Świat Mazurskich Saun oraz wannę z hydromasażem, która służy także jak basen dla najmłodszych.

Dopełnieniem usług oferowanych przez hotel jest Centrum Rekreacyjne, a w nim kręgielnia, bilard oraz kort do squasha i siłownia.

W okresie letnim Goście korzystają z 4 ziemnych kortów do tenisa oraz hotelowej plaży ze strzeżonym kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Dla Gości biznesowych Hotel Anders posiada 7 sal konferencyjnych na kameralne spotkania oraz imprezy wielkiego formatu.

Położenie nad jeziorem i w bezpośrednim sąsiedztwie lasów spowodowało, że do zabaw ekstremalnych hotel posiada specjalnie zmodyfikowany teren przygotowany do jazdy quadami, gry w paint-ball i zabaw team-buildingowych.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegółowe informacje na www.hotelanders.pl

Hotel Anders, Stare Jabłonki
Hotel Anders****
Hotel Anders**** położony jest nad samym jezioremHotel Anders****recepcja hotelu
Hotel Anders*** położony jest nad samym jeziorem, sąsiaduje z lasemico 39również na terenie hotelu dużo zieleni, kwiatów
przytulne i wygodne pokoje do dyspozycji gościapartamenty do dyspozycji gościHotel Anders*** posiada szeroki wybór pokoi
stylowe pokoje, apartamenty oraz studiastylowe pokoje, apartamenty oraz studia
w hotelu znajduje się kręgielniaw naszym hotelu można odpocząć od zgiałku codziennego życia
Centrum Zdrowia i Urody – Anders**** Resort & SPA z 8 gabinetami do masażu i specjalistycznych zabiegów,Centrum Zdrowia i Urodyna terenie hotelu nowoczesna sauna
basen do dyspozycji gościsauna do dyspozycji gościHotel Anders**** Resort & SPA
restauracja do dyspozycji gościrestauracja do dyspozycji gościnasza restauracja serwuje smaczne i wykwintnie podane dania
przy hotelu taras z widokiem na jezioroprzy hotelu taras z widokiem na jeziorosale konferencyjne do dyspozycji
sale konferencyjne do dyspozycjiposiadamy własną plażę z pomostami i wodnym sprzętemmiejsce do gry w siatkówkę plażową
specjalnie zmodyfikowany teren przygotowany do jazdy quadamipomosty nad jeziorem do dyspozycji gości

Chaty
Chaty Anders**** Resort & SPAChaty Hotelu Anders**** Resort & SPAChaty Hotelu Anders**** Resort & SPA
22 komfortowo wyposażone Chaty MazurskieChaty Hotelu Anders**** Resort & SPA
domki do dyspozycji gościjeden z pomostów do dyspozycji gościpomost do dyspozycji gości
Mapa:


Zmodyfikowano: 2014-12-14 16:01:37 | Obejrzano: 26850 razy
   
UWAGA! Powołaj się na nasz serwis (Mazury.PC.pl), podczas kontaktu z właścicielem obiektu wypoczynkowego, a zapewne otrzymasz zniżkę na wynajęcie obiektu noclegowego.
   

Mazury

Mazury są historyczną krainą położoną na północnym wschodzie Polski. Mazury nigdy nie stanowiły odrębnej jednostki administracyjnej ani pod względem kościelnym, ani świeckim, dlatego nie da się ustalić ścisłych granic Mazur. Krajobraz regionu został ukształtowany przez ostatnie zlodowacenie ok. 14000-15000 lat temu. Powstały wtedy garby i pagórki moreny dennej. Po liniach postoju czoła lądolodu pozostały potężne wały moren czołowych. W osadach morenowych znajdowane są olbrzymie głazy narzutowe przywleczone przez lądolód skandynawski. Typową cechą rzeźby jest duża liczba jezior moreny dennej i czołowej (tak zwane jeziora morenowe). Wtedy to na Mazurach powstały jeziora, których liczba wynosi ok. 4000. Dwa największe to Śniardwy (113,8 km2) i Mamry (104,5 km2), przez które przebiega Szlak Wielkich Jezior Mazurskich.
   
   
Mazury.PC.pl - wypoczynek na Mazurach to serwis internetowy, który przedstawia katalog noclegów, obiektów do wynajęcia na Mazurach. Spis noclegów, obiektów do wynajęcia został podzielony na poszczególne działy. Działy noclegów są dobierane ze względu na formę, którą reprezentują.  A na Mazurach możemy wynająć, spotkać następujące formy wypoczynku: agroturystykę (czyli wypoczynek na wsi), campingi i pola namiotowe, domy i domki, hotele oraz zajazdy, kwatery prywatne - pokoje do wynajęcia, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty oraz gościńce, stanice, porty wodne. W Mazury.PC.pl zamieściliśmy również dział zatytułowany aktywny wypoczynek. Można tu znaleźć aktywne formy wypoczynku na Mazurach.
Podział ofert ma na celu ułatwienie wyboru, wyszukania odpowiedniego miejsca noclegowego na Mazurach. Wszystkie oferty noclegów są weryfikowane przez nasz serwis, dbamy o wiarygodność poszczególnych ofert. Nie zamieszczamy w serwisie Mazury.PC.pl ofert, które nie są sprawdzone. Nie zamieszczamy ofert wypoczynku na Mazurach "z automatu". Opublikowane na stronach internetowych www.mazury.pc.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
   
© Mazury.PC.pl - kopiowanie, przytaczanie dozwolone jest wyłącznie za zgodą serwisu